Pardubická firma Hovorka catering, s. r. o. byla založena v roce 1990 jako velkoobchod s potravinářským zbožím trvanlivého charakteru. Od skromných začátků se sídlem společnosti v rodinném domě jejího majitele se firemní základna postupně rozšiřovala. Vlastní investiční činností došlo k rozsáhlé rekonstrukci a vybudování reprezentativního areálu tvořeného administrativní budovou a sklady, které odpovídají veškerým parametrům moderního provozu z výrobního i logistického hlediska.

Mezníkem se stal rok 1997, kdy se začala firma zaměřovat na servis a služby v oblasti gastronomie – došlo ke spojení nákupního potenciálu a k vytvoření předpokladů pro další úspěšné působení a zastupování významných potravinářských společností.

Od prvních let existence se firma dynamicky rozvíjí – její podnikání se řídí heslem „Na ceně a kvalitě záleží“. Potvrzuje to nejen každoročně rostoucí obrat, ale také snaha všech pracovníků předat vždy potraviny ve vysoké jakosti při vyváženosti všech ingrediencí, v příznivých i individuálně dohodnutých cenách s možným poskytnutím slev a bonusů a v krátkých dodacích termínech s využitím vlastních vozidel, která splňují nejpřísnější hygienické normy.

O věrnosti zákazníků podpořené zachováním samostatnosti a nezávislosti v rozhodování při rychlé tvorbě obchodních podmínek výmluvně svědčí opakované zakázky renomovaných jídelen. Nabídka individuálního přístupu k zákazníkům prostřednictvím obchodního zástupce je samozřejmostí. Dokladem vysoké prestiže i ochrany zákazníků je certifikát jakosti ISO 9001:2001 v oboru Servis a služby v oblasti gastronomie.

 

Od založení je krédem společnosti je "na ceně a kvalitě záleží", proto je při nákupu potravin kladen hlavní důraz na vybranou jakost a vyváženost všech ingrediencí, v prodeji a zásobování pak na příznivou cenovou politiku, krátké dodací lhůty a poskytování slev a bonusů.

V roce 2003 společnost zavedla systém managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2001 v oboru Servis a služby v oblasti gastronomie.

Našim zákazníkům dále nabízímNNN   NNNNašim zákazníkům dále nabízíme:

  • Individuální přístup prostřednictvím obchodních zástupců
  • Rozvoz vozidly splňující nejpřísnější hygienické normy
  • Zkušenost v oboru od roku 1990
  • Garance spolehlivosti
  • Široký doprovodný program (letákové akce, veletrhy)
  • Možnost individuální tvorby cen
  • Rozvoz zboží k odběratelům v krátkých dodacích lhůtách
  • Kvalita jakosti a distribuce výrobků dle systému ISO 9001:2001

Hovorka catering, s. r. o. je dynamicky se rozvíjející rodinná společnost která se již od roku 1990 zabývá servisem a službami v oblasti gastronomie.

 

 

 

  

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Novinky

1000 miles adventure

15.07.2013 11:45
Jan Hovorka dojel za podpory Hovorka catering, s. r. o., extremní cyklistický závod 1000 miles...

Nová podoba akčního letáku

26.06.2013 17:33
Akční leták má novou podobu, nyní má dvanáct stran a je vázaný. Doufáme, že se Vám tato...

Akční leták červenec - srpen

26.06.2013 17:31
Na světě je nový akční leták na celé prázdniny (červenec, srpen). Přicházíme s inovací,...

Nové fotky ve fotogalerii

10.06.2013 13:36
V pátek 7. 6. 2013 zaměstnanci Hovorka catering (v rámci uskutečnění běžecké sázky a...

Akce Kuňka

21.05.2013 13:22
Ve fotogalerii je pár fotek z akce pod Kuňkou.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Jídelní lístky ke stažení

 

Jidelni listek bez napisu.pdf

Jidelni listek.pdf (1,6 MB)

(k dostání také již vytištěné u obchodních zástupců)

  

 Reklamní spot

Re